SAJNÁLJUK!

Minden negatív tapasztalatot komolyan veszünk és kivizsgálunk éttermünkben. Üzenetedet eljuttattuk a Trattoria Toscana menedzserének, hogy gondoskodni tudjon róla, jövőben elkerülhessük a hasonló eseteket.

Még egyszer köszönjük visszajelzésedet!.